משקאות

סליידר משקאות האלוורה

משקאות

10 סיבות לשתיית ג׳ל אלוורה

מוצר המפתח של Forever - ג’ל אלו ורה לשתייה, קרוב ככל האפשר לדבר האמיתי. נכתב ע"י ד”ר פיטר את’רטון, רופא וחוקר מאוניברסיטת אוקספורד באנגליה, העוסק במחקרים על צמח האלוורה.
תמונה של ג׳ל אלוורה לשתייה

להתחיל את הבוקר עם ההרגל הבריאותי שישנה את חייכם

אלוורה- הסופרפוד האולטימטיבי

 

1. מסייע בבריאות העיכול

מערכת עיכול בריאה מבטיחה ספיגה של חומרים מזינים מהמזון שאנו צורכים למחזור הדם. ישנן ראיות קליניות חותכות לכך ששתיית ג’ל אלו ורה מסייעת למעיים לספוג חומרים אלה ביתר יעילות, בעיקר חלבונים. אני משוכנע שגם חומרים אחרים נספגים ביתר קלות הודות לג’ל.

 

2. משפיע על אוכלוסיית החיידקים במעיים

אלוורה היא מֵאֲזֵן טבעי באזורים רבים, אך בעיקר בתוך המעיים, שם היא מווסתת את אוכלוסית החיידקים והשמרים השוכנים במקום. בתקופות שונות בחיים אנשים עלולים לפתח, עקב מגוון סיבות, חוסר-איזון שעלול לגרום לבעיות. בדומה לחיידקים הפרוביוטיים, האלוורה מסייעת בהשבת האיזון לקדמותו.

 

3. תורם לפעילות המעיים

לאלוורה השפעה חיובית להפליא על פעילות המעיים המסייעת למעבר חלק ויעיל של חומרים, ואף לרוב מפחיתה את חוסר הנוחות והכאבים הכרוכים בעווית מעיים.

 

4. פעילות אנטי-ויראלית

בתוך השכבה הרירית של העלה העוטף את הג’ל הפנימי, ישנה שרשרת ארוכה של סוכר, או פוליסכריד (רב-סוכר). שרשרת זו מסוגלת להגן עלינו מפני מתקפות של וירוסים שונים. החל בווירוסים הפשוטים הגורמים למחלות ביומיום וכלה בוירוסים מורכבים יותר. בארה”ב לקחו תמצית של סוכר זה מהאלוורה ועיבדו אותה לתרופה, אך למעשה אין צורך למצות את “כדור הקסם”. שתיית הג’ל יעילה באותה מידה.

 

5. מקור מצוין לויטמינים

ג’ל האלוורה מכיל מגוון רחב של ויטמינים – אפילו שרידים של ויטמין B12 שנדיר מאוד למצוא בצמחים. פרט לוויטמין A, הוא מכיל גם ויטמינים מקבוצה B, ויטמין C, ויטמין E וחומצה פולית. רבים מוויטמינים אלה אינם ניתנים לאחסון בגוף, כך שעלינו לצרוך אותם מהמזון שאנו אוכלים. מה טוב יותר מלשתות כמות יומית של ג’ל אלוורה תוך כדי חיזוק טבעי של המערכת החיסונית כנגד מתחים פיזיולוגיים הנובעים מחומרי חמצון (רדיקלים חופשיים)?

 

6. מקור מצוין למינרלים

חלק מהמינרלים המצויים באלוורה כוללים סידן, נתרן, אשלגן, ברזל, כרום, מגנזיום, מנגן, נחושת ואבץ. זאת משום שהצמח גדל בדרך כלל באזורים שבהם הקרקע עשירה במינרלים אלה. והשורשים שלו מסוגלים לספוג אותם ולהעביר אותם דרך הצמח אלינו בצורה נגישה ביותר.

 

7. אפקט משכך כאבים ואנטי-דלקתי

בין החומרים שזוהו באלוורה נמצאים כמה חומרים משככי כאבים ואנטי דלקתיים המסייעים רבות לאנשים הסובלים מתסמינים אלו.

 

8. משפיע על העור

כאשר תאי העור נוצרים לראשונה בתוך האפידרמיס הם גדולים למדי ומלאי חיות, אולם עד שהם מגיעים לפני השטח לאחר 21-28 ימים (בעור רגיל) הם הופכים לצל של עצמם ומשתנים לשכבת קראטין דקיקה ומתפוררת, שבסופו של דבר- נושרת. ג’ל האלוורה מספק את החומר החיוני המזין את תאי הבסיס ולפיכך שומר על בריאות העור ועל יכולתו לבצע תפקידים חיוניים ביתר יעילות – כמו גם להיראות נפלא!

 

9. מגביר את פעילות הפיברובלסטים

פיברובלסטים- תאים הנמצאים בעור ותפקידם הוא יצירת סיבים כגון קולגן ואלסטין. סיבים אלו מעניקים לעור את מבנהו וכמובן, מעניקים לו מראה גמיש וחלק. זה נהדר מבחינה קוסמטית, אולם חומרים אלה חשובים ביותר גם להחלמת פצעים, מאחר שסיבים אלה יוצרים סבך או רשת של תאים הנבנים כדי לסגור את הפצע. האלוורה מאיצה את התרבותם של תאים אלה וככל שהם רבים יותר, כך הם יוצרים יותר סיבים. הודות לאלוורה, ניתן להפחית את זמן ההחלמה של פצעים עד קרוב לשליש.

 

10. משקה טבעי לבריאות טובה

הגוף מסוגל לאפשר פעולה יעילה של מערכות אנזימים מורכבות ביותר ע”י שתייה של ג’ל אלוורה עם כל המרכיבים החיוניים שבו (שלרוב נעדרים מן התזונה שלכם), כולל 19 מתוך 20 חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם ושבע מתוך שמונה החומצות החיוניות שפשוט אינן ניתנות לייצור. פירוש הדבר שהגוף יכול לתפקד במאת האחוזים. מבחינת הגוף, התוצאה הסופית היא תחושה נפלאה של בריאות שלרוב נילווית אליה גם יכולת משופרת לעמוד בפני מחלות ואף התגברות עליהן.

 

 

תמונת אווירה ג'ל אלוורה לשתיה

שדות האלוורה של חברת פוראוור נמצאים בטקסס וברפובליקה הדומיניקנית. החברה משתמשת במשאבות סולאריות ובמערכות של טפטפות כדי לצמצם את השימוש במים לאורך השדות. לאחר שטיפת הצמחים, המים נאספים כדי להשתמש בהם מחדש בשדות. ומקליפות עלי האלוורה מדשנים מחדש את היבולים.

ג'ל אלוורה טבעי ומיוצב – זהו ג'ל שעבר תהליך ייחודי למניעת התחמצנותו, תוך שמירה על כל המרכיבים הפעילים שלו, הוא ג'ל המכיל מרכיבים פעילים, כמו שהם בעלה הטבעי. חשוב להבדיל בין מיץ האלוורה (שאותו ניתן להשיג גם כאבקה לערבוב במים), לבין ג'ל אלוורה עצמו, כפי שהוא קיים בעלה בטבע – שהוא בצבע שקוף. למיץ אלוורה, אין את התכונות הטיפוליות של ג'ל אלוורה והוא משמש בעיקר כמשלשל. אך ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל, ללא האלואין, מאזן ומייצב את כל מערכות הגוף, מחזק חיסוני ומטפל בבעיות עור, מגביר עירנות ומסייע בבעיות עיכול רבות.

מעוניינים לשמוע על ההזדמנות העסקית?

דילוג לתוכן