אני אסנת שמש שור, שמחה לפגוש אותך

פריצת הדרך האישית שלי...

הסקרנות הביאה אותי לחקור ולנסות עולם שלם שלא הכרתי, כזה המציע פתרונות טבעיים לשיפור איכות חיי האדם. כל אדם, גם כזה שנדמה כי אינו סובל ממאום.

ברגע שגיליתי את סגולות המרפא של צמח האלוורה, והבנתי את יכולותיו הקמתי בשתי ידיי ערוץ עסקי חדש המבוסס על מוצרי צמח האלוורה של חברת פוראוור ליוינג פרודקטס.

לקוחות העידו, כי המוצרים הקילו עליהם מאוד בכל הקשור לכאבי ברכיים, כאבי גב, החלמת תפרים שלאחר ניתוח, אסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס), פעולת מערכת העיכול, סוכרת, גרד ועוד…

הלקוחות המרוצים, התגובות והמסע המרגש שאני עוברת מידי יום תוך כדי שיפור בריאותם ואורח חייהם של לקוחותיי מניע אותי ונותן לי את הדרייב להמשיך ולהפיץ את הבשורה על צמח האלוורה.

השילוב בין שיפור רמת החיים לבין היכולת לכלכל את עצמי ובני משפחתי תוך הגשמת החזון של כל מה שאני מאמינה בו, מאפשר לי לחיות את החיים שאני באמת רוצה.

היום אני יודעת שכל אחד ואחת יכולים לחיות בבריאות איתנה וברווחה כלכלית.

בארגון העסקי שהקמתי – "נשרים עפים גבוה" – שותפים כיום למעלה מ 10,000 איש, שקיבלו הכשרה ליצור לעצמם הכנסה נוספת או עיקרית בכדי לשפר את רווחתם הכלכלית.

"נשרים עפים גבוה" הוקם בשנת 2005 ומושתת כולו על מוצרי Forever Living Products  היצרנית והמשווקת הגדולה והמובילה בעולם של מוצרי צמח האלוורה.

מדי יום אני מדריכה ומלווה להצלחה מגוון רחב של אנשים ממגזרים שונים.

מתאימה מסלולי הדרכה אישיים וקבוצתיים ברמות שונות, בהתאם ליעדיו ולשאיפותיו העסקיות והכספיות של כל אחד, תוך ניצול ערוצי המדיה החדשים העומדים לרשותנו כיום.

אני מודה ומלאת הערכה על ההזדמנות שנפלה בחלקי בהובלה של להקת הנשרים,  

לעוף איתם כמה שיותר גבוה ורחוק, ומלאת סיפוק מסיפוריהם המרגשים של הלקוחות והשותפים בארגון.

זאת התפנית של חיי על קצה המזלג. יש עוד הרבה לספר, אבל את זה אשאיר לשיחה האישית ביננו.

הערכים שלי

עבודת צוות היא
בסיס להצלחה

תמיד כאן עבורך

100% אמון

100% מחוייבות

אנשים = אהבה

מילה זו מילה

שעות הדרכה
0
שותפים עסקיים
0
לקוחות מרוצים
0

הצוות של אסנת שמש שור מספר

תמונה של שרית רוזיליו
שרית רוזיליו

שרית רוזיליו – יש אור בקצה המנהרה

פגשתי את אסנת בחוג בית.  אז סבלתי מבעיות אקנה קשות והייתי מוכנה לשלם הון עתק על מנת לשפר את עור הפנים שלי.  המוצרים שרכשתי באלפי שקלים מהקוסמטיקאית שלי לא עזרו וכשאסנת אמרה שתוכל לעזור, היתי מאוד סקפטית.

אבל אסנת, את צדקת! תוך מספר שבעות הפנים התחילו להיראות יותר טוב והתחלתי להאמין שאכן יש אור בקצה המנהרה.

היום אני אמא ל-6 ילדים ואני רוצה להגיד לך תודה. תודה על התמיכה, על הליווי על האמונה ועל הדחיפה היום יומיומית שאת נותנת לי ולצוות שלי. את תמיד כאן לייעץ, להגיד מילה טובה גם ברגעים המתסכלים וגם ברגעי ההצלחה.

אין לי ספק שאני אצליח והכול בזכותך!!!❤️❤️

תמונה של ד״ר יעל צורגיל גונן
ד"ר יעל צורגיל גונן

WALK THE TALK

לפני 14 שנים אסנת הציעה לי לשתות אלוורה לטיפול בבעיה בריאותית. לאחר התלבטות החלטתי לנסות את האלוורה ותוך חודשיים הבעיה נעלמה כלא הייתה. לאחר שהתנסיתי בעוד מוצרים של FOREVER ושמכולם הייתי מרוצה, אסנת המליצה שאצטרף אליה לחברה וכך אוכל לרכוש את המוצרים בהנחה וגם לפתח לעצמי עסק משלי. בהתחלה דובר על משהו שיהיה יותר כהכנסה נוספת. התלבטתי כי אין לי ניסיון במכירות, ולבסוף  הצטרפתי לקבוצה שאסנת הקימה ומאז אנחנו עובדות צמוד. העסק שלי גדל וצומח ואסנת עזרה לי בכל שלבי ההתפתחות. בנינו יחד תוכניות, מצגות הרצאות ואימונים למשווקים שהצטרפו. היא תמיד שם בשבילי, יודעת להעמיד דברים על דיוקם, יודעת לדרוש אבל גם להבין ולזרום. אסנת היא מנהיגה אמיתית ואין ספק שהיא מה שאומרים ״WALK THE TALK״.

תמונה של חגית גאהוזי
חגית גאהוזי

בעקבות הקורונה –
חישוב מסלול מחדש

אני מעצבת גרפית בעולם התערוכות.  הקורונה קטעה להרבה מאיתנו את הפרנסה, ולחלקינו גזלה את העבודה שאנחנו אוהבים.  גם לי כמו לרבים אחרים היה צורך בחשיבה מחדש. הכרתי את אסנת שמש שור דרך אחי שהוא לקוח שלה מזה שנים רבות.

הסבלנות של אסנת מהיום הראשון ועד שהתרגלתי לרעיון /עיבדתי אותו – היתה לי חשובה מאוד.

אני אוהבת מאוד את האכפתיות של אסנת שמש שור לארגון שלה, ומקפידה להיות חלק מהפגישות שהיא מעבירה לצוות.

מבחינתי אסנת שמש שור היא אחת מהאנשים המוצלחים של Forever Living Products.

אסנת מבינה את הלך הרוח ואת התוכנית העסקית של החברה ומייצגת אותה היטב.

אני שמחה שהצטרפתי אל אסנת שמש שור ולא אל מישהו אחר.

 

אסנת הראל
אסנת הראל

תרשו לעצמכם לחלום בגדול

מנטור טוב צריך לזהות את החוזקות שלך ואת החולשות שלך ואז החכמה שלו נמדדת באיך הוא מצליח להעצים אותך ולדחוף אותך עם החוזקות שלך ואיך לעבוד איתך על החולשות כדי שלא יעכבו אותך מלהתקדם
וכך את עושה אסנת שמש שור עם המון אהבה אכפתיות ומקצועיות.

את יודעת ללוות ולהדריך אותי צעד צעד להשגת המטרות ששמתי לעצמי, ואני מאחלת לך, לי ולכולם להגשים את החלומות שלנו כמו שאת אומרת: תרשו לעצמכם לחלום בגדול!!!!

תמונה של הגר מרקוס
הגר מרקוס

אתם בידיים טובות

מהרגע שבו נחשפתי לעסק ולארגון שאסנת שמש שור הקימה, הרגשתי בידיים טובות.

לאסנת שמש שור ידע עצום על פוראוור והתוכנית העסקית. אסנת דואגת להנחיל אותו לכל המשווקים שבארגון, על הצד הטוב ביותר.

במהלך ההתקדמות שלי בסולם הדרגות בתוכנית העסקית של פוראוור לדרגת מנהל, לאורך כל הדרך אסנת ליוותה אותי, את הספונסרית שלי ואת הצוות שלי צעד אחר צעד. אסנת בנתה איתנו תוכנית להשגת המטרות והיעדים, ולימדה אותנו גם שצריך לשנות תוכנית אז מחשבים מסלול מחדש.  אסנת לימדה אותנו לתכנן נכון את הזמן, להגיל את מעגל הלקוחות והדרכים בהן ניתן להגדיל את העסק שלנו.

אני שמחה שאני אתה וגאה להיות חלק מארגון נשר 972 – נשרים עפים גבוה.

תמונה של ניצן שמואלי
ניצן שמואלי

למדתי ולומד ממך המון

מבקש להודות לך על כל שאת כמנטורית הבאת ומביאה מידי יום /שבוע/חודש ושנה לטובת ההתפתחות האישית שלי …הכרות של שנים למדתי ולומד ממך המון הן באישיות שאת מביאה והן בצד המקצועי…רק מילים טובות יש לי עלייך.

תמונה של עופרה שליט
עופרה שליט

עופרה שליט – מאמינה במוצרים

אהבתי לדאודורנט של פוראוור הוביל אותי להיכרות עם אסנת לפני 12 שנים.

אסנת הציגה את העסק ודיברה על המוצרים. אני מודה שהייתי מאוד סקפטית ולא הייתי פתוחה לנסות אף מוצר אחר חוץ מאשר הדאודוראנט.

כך נשמר הקשר ביננו במשך שנים רבות- אני מתקשרת ומזמינה מספר יחידות של דאודוראנטים והיא בחיוך נותנת את שרותיה.

באותם ימים השתמשתי בקוסמטיקה יוקרתית שרק בהם האמנתי אבל ביום שהחלטתי להיחשף למוצרים נוספים, הבנתי למה היא מתלהבת.

אני רוצה להודות לאסנת על כל התמיכה האיכפתיות והסבלנות לכל שאלה ופניה. תמיד עונה ברוגע ואם חיוך על הפנים ואין ספק שהיא עוזרת לי להתקדם ולהגיע למה שאני היום.

גאה מאוד שהצטרפתי אל אסנת בלעדיה לא היית מצליחה להשאר בחברה…

תמונה של דבורה נוי
דבורה נוי

ספונסרית וחברה כאחד

אסנת שמש שור, משמשת עבורי ספונסרית וחברה כאחד. כספונסרית ,שצירפה אותי לפוראוור, היא עבורי ועבור הצוות כולו, כל מה שמשווק צריך: מדריכה, מלמדת, מכוונת, מייעצת, מסייעת בבניית תכניות העבודה ויישומן, קשובה ונותנת את כל כולה עבור המשווקים בצוות שלה. עם אסנת, העבודה של הצוות ושלי מלווה כל הזמן באחת המומחיות הגדלות של פוראוור בארץ: בטל', בפייסבוק, בווטסאפ, בוובינרים, באתר 'שלנו' שבנתה עבורנו, בטלפון ובפגישות אישיות. אסנת, היא דוגמא ומופת של עשייה והצלחה! היא תדע מתי ללחוץ ומתי להרפות, היא יודעת לבנות את העסק בדיוק במידות הנכונות עבור כל אחד. אז תוודאו שבחרתם נכון. תוודאו שתהיה לכם 'אסנת' לידכם. עם אסנת, אתם לא לבד!

נשרים עפים גבוה

גאה בצוות שלי וצועדת איתם לאורך הדרך

מעוניינים לשמוע על ההזדמנות העסקית?

דילוג לתוכן