שיניים בריאות

תמונת מוצרי Forever

שיניים בריאות

למה משחת השיניים שלנו פופולרית כל כך?

פוראור ברייט - ג’ל לצחצוח שיניים - להגנה יעילה לבריאות החניכיים והשיניים עם אלוורה ופרופוליס.

 

השניים שומרים על בריאות החניכיים וחלל הפה. פוראוור ברייט מחזיר את הברק לשן, מפחית כתמים, נלחם בפלק ומחזיר את הצבע המקורי ללא חומרי שחיקה או הלבנה מיוחדים. בעזרת תכונתו האנטי-בקטריאלית מרגיע דלקות ודימומים בחניכיים, עוזר במקרים של פצעים שונים בפה, מפחית תחושת כאב; ללא סוכר וללא פלואוריד; חסכוני במיוחד! (מספיקה כמות בגודל של אפונה על המברשת) ובטוח לילדים.

ג׳ל הצחצוח של Forever הינו ג’ל הצחצוח היחיד עם הכמות הגדולה בשוק של ג’ל אלו ורה פעיל!

 

 

משחת השיניים פוראוור ברייט של חברת Forever במקום השני בעולם!

אתר טרנדר דירג את עשרת יצרני משחות השיניים הטובים בעולם וקבע: חברת Forever יצרנית הג׳ל לצחצוח שיניים פוראור ברייט במקום השני בעולם! 

לדירוג המלא:
https://www.trendrr.net/…/top-10-best-toothpaste…/

שדות האלוורה של חברת פוראוור נמצאים בטקסס וברפובליקה הדומיניקנית. החברה משתמשת במשאבות סולאריות ובמערכות של טפטפות כדי לצמצם את השימוש במים לאורך השדות. לאחר שטיפת הצמחים, המים נאספים כדי להשתמש בהם מחדש בשדות. ומקליפות עלי האלוורה מדשנים מחדש את היבולים.

ג'ל אלוורה טבעי ומיוצב – זהו ג'ל שעבר תהליך ייחודי למניעת התחמצנותו, תוך שמירה על כל המרכיבים הפעילים שלו, הוא ג'ל המכיל מרכיבים פעילים, כמו שהם בעלה הטבעי. חשוב להבדיל בין מיץ האלוורה (שאותו ניתן להשיג גם כאבקה לערבוב במים), לבין ג'ל אלוורה עצמו, כפי שהוא קיים בעלה בטבע – שהוא בצבע שקוף. למיץ אלוורה, אין את התכונות הטיפוליות של ג'ל אלוורה והוא משמש בעיקר כמשלשל. אך ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל, ללא האלואין, מאזן ומייצב את כל מערכות הגוף, מחזק חיסוני ומטפל בבעיות עור, מגביר עירנות ומסייע בבעיות עיכול רבות.

מעוניינים לשמוע על ההזדמנות העסקית?

דילוג לתוכן