היריון ולידה

סליידר בטן הריונית עם איורים

היריון ולידה

מקו ממליץ להכניס ״אלו פירסט״ ל״תיק חדר הלידה״

"אלו פירסט" מעניק הגנה ראשונית מפני זיהומים ודלקות עור בזכות ריכוז גבוה במיוחד של ג’ל אלו ורה מיוצב הנמצא בו יחד עם בי פרופוליס אשר מעצים את תכונותיו האנטיביוטיות של ג’ל האלו ורה ועוד 11 תמציות צמחים שנבחרו בקפידה.

”אלו פירסט” יכול לשמש בסיס נפלא לכל ערכת עזרה ראשונה. למעשה, “אלו פירסט” יהיה המוצר שיתחיל את תהליך ההחלמה, הוא מחזיר לעור את ערכי ה – pH המתאימים לו ומאפשר הגנה טובה יותר מפני זיהומים. בג’ל האלו ורה, ממנו עשוי ה”אלו פירסט” קיימים חומרים מאלחשים (מפחיתי כאב) שאינם מגרים אפילו את העור הרגיש ביותר.

וכמו שנעומי בן ישראל, מיילדת מספרת…

90 אחוז מהיולדות שולחות את הבעל להסתובב בטירוף ולחפש את האלופירסט אבל אי אפשר למצוא אותו בחנויות. האלופירסט הוא כמו שקט שאחרי הסערה. הוא זה שנותן את הנשימה העמוקה הזו שאת כל כך צריכה אחרי לידה. היופי במוצר הזה שמיד אחרי הלידה ניתן להשפריץ באזור הנרתיק, זה לא שורף ולא כואב רק קצת קריר ואם יש תפרים הוא מכל ומרגיע כאבים בעקבות הקרעים ותפרים לאחר לידה או ניתוח קיסרי.

לחצו כאן למידע נוסף על האלו פירסט ולרכישה 

למאמר של מקו היכנסו:
http://www.mako.co.il/…/Article-12c0869e1614131006.htm

ואלו המוצרים שאני ממליצה לכם לתיק חדר הלידה שלכם (לחצו על שם המוצר כדי לקרוא הסבר)

שדות האלוורה של חברת פוראוור נמצאים בטקסס וברפובליקה הדומיניקנית. החברה משתמשת במשאבות סולאריות ובמערכות של טפטפות כדי לצמצם את השימוש במים לאורך השדות. לאחר שטיפת הצמחים, המים נאספים כדי להשתמש בהם מחדש בשדות. ומקליפות עלי האלוורה מדשנים מחדש את היבולים.

ג'ל אלוורה טבעי ומיוצב – זהו ג'ל שעבר תהליך ייחודי למניעת התחמצנותו, תוך שמירה על כל המרכיבים הפעילים שלו, הוא ג'ל המכיל מרכיבים פעילים, כמו שהם בעלה הטבעי. חשוב להבדיל בין מיץ האלוורה (שאותו ניתן להשיג גם כאבקה לערבוב במים), לבין ג'ל אלוורה עצמו, כפי שהוא קיים בעלה בטבע – שהוא בצבע שקוף. למיץ אלוורה, אין את התכונות הטיפוליות של ג'ל אלוורה והוא משמש בעיקר כמשלשל. אך ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל, ללא האלואין, מאזן ומייצב את כל מערכות הגוף, מחזק חיסוני ומטפל בבעיות עור, מגביר עירנות ומסייע בבעיות עיכול רבות.

מעוניינים לשמוע על ההזדמנות העסקית?

דילוג לתוכן